Olmerdug i hør, offwhite, bordeaux, lyselilla

På lager
Antal: 20.3 tilbage
Varenummer:
MVBT586
89,95 DKK

Metervarer kan købes ned til 0,25 meter. Skriv blot ønsket længde i antalsfeltet

Olmerdug i hør, offwhite, bordeaux, lyselilla

Opdag magien ved vores unikke Olmerdug, der er designet til at give dit hjem et strejf af tidløs elegance og friskhed. Denne lækre tekstil er fremstillet af 100 % bomuld, hvilket sikrer, at du får et produkt af høj kvalitet, der både er slidstærkt og blødt.

Denne olmerdug fanger straks øjet med sin harmoniske farvepalette og delikate stribemønster. Den hørfarvede base giver et naturligt udtryk, mens de smalle striber i offwhite, bordeaux og lyselilla tilføjer et smukt farvespil. De elegante striber, der spænder over 75 mm for den hørfarvede og tilsammen 70 mm for de farvede kombinerer det bedste af klassisk og nutidig design. Denne unikke kombination gør stoffet perfekt til en bred vifte af kreative hjemmeprojekter – hvad end du ønsker at sy en dug, lave gardiner, skæmme for et forhæng eller skabe smukke puder.

Vores Olmerdug er ikke bare et alsidigt valg; den er også yderst tilgængelig. Den kan bestilles pr. meter, hvilket giver dig friheden til at købe præcis den mængde, du har brug for – helt ned til 0,25 meter. Denne fleksibilitet betyder, at du let kan tilpasse mængden til små som store projekter, så intet går til spilde.

  • **Materiale:** Fremstillet af 100 % bomuld
  • **Design:** Stribet mønster i hørfarvet, offwhite, bordeaux og lyselilla
  • **Størrelser på striber:** Hørfarvet stribe: 75 mm. Farvede striber tilsammen: 70 mm
  • **Brug:** Ideel til duge, gardiner, forhæng og puder
  • **Bestilling:** Kan købes pr. meter, helt ned til 0,25 meter
Blogindlæg
Fri fragt ved køb over 599,- Opret dig som kunde og spar 5% 1-2 dages levering i hverdage